Programma Triathlon Klazienaveen

Onderstaand het volledige programma van de Heller & Heller Triathlon Klazienaveen.

Programma Algemeen

Zaterdag 9 juli
14:00 - 17:00 uur
Afhalen van de startnummers en informatie bij het inschrijfbureau in het Esdal College, alle afstanden incl. kindertriathlon.
Zondag 10 juli
07:00 uur
Inschrijfbureau Esdal college open. Wisselzone Esdal college open.
07:30 - 09:15 uur
Afhalen startnummers en informatie voor de kindertriathlon in het neptunusbad.
19:30 uur
Sluiting Esdalcollege.

Programma Peter van Dijk Kindertriathlon

Zaterdag 9 juli
14:00 - 17:00 uur
Afhalen van de startnummers en informatie bij het inschrijfbureau in het Esdal College, alle afstanden incl. kindertriathlon.
Zondag 10 juli
07:30 - 09:00 uur
Afhalen startnummers en informatie voor de kindertriathlon in het neptunusbad.
08:30 uur
Kinderen leeftijdscategorie 1: 100 m. zwemmen – 3 km. fietsen – 1 km. lopen
Geboortejaren 2010-2011
08:55 uur
Kinderen leeftijdscategorie 2: 75 m. zwemmen – 3 km. fietsen – 750 m. lopen
Geboortejaren 2012-2013
09:20 uur
Kinderen leeftijdscategorie 3: 50 m. zwemmen – 1,2 km. fietsen – 500 m. lopen
Geboortejaren 2014-2015
09:40 uur
Kinderen leeftijdscategorie 4: 25 m. zwemmen – 1,2 km. fietsen – 350 m. lopen
Geboortejaren 2016-2017
10:30 uur
Prijsuitreiking
11:00 uur
Sluiting.

Programma Gabinova Jeugdtriathlon

Zaterdag 9 juli
14:00 - 17:00 uur
Afhalen van de startnummers en informatie bij het inschrijfbureau in het Esdal College, alle afstanden incl. kindertriathlon.

JJC jeugd triathlon

Zondag 10 juli
07:00 - 09:00 uur
Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
09:25 uur
Briefing Gabinova Jeugdtriathlon - JJC jeugd
09:50 uur
Warm-up
10:00 uur
Start Gabinova Jeugdtriathlon - JJC jeugd - jongens en meisjes
12:00 uur
Prijsuitreiking Gabinova Jeugdtriathlon - JJC jeugd triathlon

JJC Junioren 1/8e triathlon

Zondag 10 juli
07:00 - 09:00 uur
Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
10:00 uur
Briefing Gabinova Jeugdtriathlon - JJC Junioren triathlon
10:15 uur
Warm-up
10:25 uur
Start Gabinova Jeugdtriathlon - JJC Junioren - jongens en meisjes
12:30 uur
Prijsuitreiking Gabinova Jeugdtriathlon - JJC Junioren triathlon

Programma FID Halve Triathlon

Zaterdag 9 juli
14:00 - 17:00 uur
Afhalen van de startnummers en informatie bij het inschrijfbureau in het Esdal College, alle afstanden incl. kindertriathlon.
Zondag 10 juli
07:00 - 10:30 uur
Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
10:25 uur
Briefing FID Halve Triathlon
10:40 uur
Warm-up
11:00 uur
Start FID Halve Triathlon - heren en dames
16:00 uur
Prijsuitreiking Heren / Dames / Klazienavener

Programma Bouwgroep Emmen OD Triathlon

Zaterdag 9 juli
14:00 - 17:00 uur
Afhalen van de startnummers en informatie bij het inschrijfbureau in het Esdal College, alle afstanden incl. kindertriathlon.
Zondag 10 juli
07:00 - 12:00 uur
Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
12:35 uur
Briefing Bouwgroep Emmen OD Triathlon
12:50 uur
Warm-up
13:00 uur
Start Bouwgroep Emmen OD Triathlon - heren en dames
13:15 uur
Start Bouwgroep Emmen OD Triathlon - estafette
16:15 uur
Prijsuitreiking Bouwgroep Emmen OD Triathlon Heren / Dames / Estafette / Klazienavener

Programma Elektromotoren Emmen Sprint Triathlon

Zaterdag 9 juli
14:00 - 17:00 uur
Afhalen van de startnummers en informatie bij het inschrijfbureau in het Esdal College, alle afstanden incl. kindertriathlon.
Zondag 10 juli
07:00 - 14:00 uur
Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
14:35 uur
Briefing Elektromotoren Emmen Sprint Triathlon
14:50 uur
Warm-up
15:00 uur
Start Elektromotoren Emmen Sprint Triathlon - heren en dames
15:15 uur
Start Elektromotoren Emmen Sprint Triathlon - estafette en paratriathlon
17:00 uur
Prijsuitreiking Elektromotoren Emmen Sprint Triathlon Heren / Dames / Estafette / paratriathlon / Klazienavener