Onderstaand het volledige programma van de Heller & Heller Triathlon Klazienaveen.

Programma Algemeen

Zaterdag 9 juli
Zaterdag 9 juli
Zaterdag 9 juli
14:00 - 17:00 uur
Afhalen van de startnummers en informatie bij het inschrijfbureau in het Esdal College, alle afstanden incl. kindertriathlon.
Zondag 10 juli
Zondag 10 juli
Zondag 10 juli
07:00 uur
Inschrijfbureau Esdal college open. Wisselzone Esdal college open.
07:30 - 09:15 uur
Afhalen startnummers en informatie voor de kindertriathlon in het neptunusbad.
19:30 uur
Sluiting Esdalcollege.

Programma Peter van Dijk Kindertriathlon

Zaterdag 9 juli
Zaterdag 9 juli
Zaterdag 9 juli
14:00 - 17:00 uur
Afhalen van de startnummers en informatie bij het inschrijfbureau in het Esdal College, alle afstanden incl. kindertriathlon.
Zondag 10 juli
Zondag 10 juli
Zondag 10 juli
07:30 - 09:00 uur
Afhalen startnummers en informatie voor de kindertriathlon in het neptunusbad.
08:30 uur
Kinderen leeftijdscategorie 1: 100 m. zwemmen – 3 km. fietsen – 1 km. lopen
Geboortejaren 2010-2011
08:55 uur
Kinderen leeftijdscategorie 2: 75 m. zwemmen – 3 km. fietsen – 750 m. lopen
Geboortejaren 2012-2013
09:20 uur
Kinderen leeftijdscategorie 3: 50 m. zwemmen – 1,2 km. fietsen – 500 m. lopen
Geboortejaren 2014-2015
09:40 uur
Kinderen leeftijdscategorie 4: 25 m. zwemmen – 1,2 km. fietsen – 350 m. lopen
Geboortejaren 2016-2017
10:30 uur
Prijsuitreiking
11:00 uur
Sluiting.

Programma Gabinova Jeugdtriathlon

Zaterdag 9 juli
Zaterdag 9 juli
Zaterdag 9 juli
14:00 - 17:00 uur
Afhalen van de startnummers en informatie bij het inschrijfbureau in het Esdal College, alle afstanden incl. kindertriathlon.

JJC jeugd triathlon

Zondag 10 juli
Zondag 10 juli
Zondag 10 juli
07:00 - 09:00 uur
Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
09:25 uur
Briefing Gabinova Jeugdtriathlon - JJC jeugd
09:50 uur
Warm-up
10:00 uur
Start Gabinova Jeugdtriathlon - JJC jeugd - jongens
10:05 uur
Start Gabinova Jeugdtriathlon - JJC jeugd - meisjes
12:00 uur
Prijsuitreiking Gabinova JJC jeugd en junioren triathlon

JJC Junioren 1/8e triathlon

Zondag 10 juli
Zondag 10 juli
Zondag 10 juli
07:00 - 09:00 uur
Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
10:00 uur
Briefing Gabinova Jeugdtriathlon - JJC Junioren triathlon
10:15 uur
Warm-up
10:25 uur
Start Gabinova Jeugdtriathlon - JJC Junioren - jongens
10:30 uur
Start Gabinova Jeugdtriathlon - JJC Junioren - meisjes
12:00 uur
Prijsuitreiking Gabinova JJC Jeugd en Junioren triathlon

Programma FID Halve Triathlon

Zaterdag 9 juli
Zaterdag 9 juli
Zaterdag 9 juli
14:00 - 17:00 uur
Afhalen van de startnummers en informatie bij het inschrijfbureau in het Esdal College, alle afstanden incl. kindertriathlon.
Zondag 10 juli
Zondag 10 juli
Zondag 10 juli
07:00 - 10:30 uur
Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
10:25 uur
Briefing FID Halve Triathlon
10:40 uur
Warm-up
11:00 uur
Start FID Halve Triathlon - heren en dames
16:00 uur
Prijsuitreiking Heren / Dames / Klazienavener

Programma Bouwgroep Emmen OD Triathlon

Zaterdag 9 juli
Zaterdag 9 juli
Zaterdag 9 juli
14:00 - 17:00 uur
Afhalen van de startnummers en informatie bij het inschrijfbureau in het Esdal College, alle afstanden incl. kindertriathlon.
Zondag 10 juli
Zondag 10 juli
Zondag 10 juli
07:00 - 12:00 uur
Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
12:35 uur
Briefing Bouwgroep Emmen OD Triathlon
12:50 uur
Warm-up
13:00 uur
Start Bouwgroep Emmen OD Triathlon - alle startseries
16:15 uur
Prijsuitreiking Bouwgroep Emmen OD Triathlon Heren / Dames / Estafette / Klazienavener

Programma Elektromotoren Emmen Sprint Triathlon

Zaterdag 9 juli
Zaterdag 9 juli
Zaterdag 9 juli
14:00 - 17:00 uur
Afhalen van de startnummers en informatie bij het inschrijfbureau in het Esdal College, alle afstanden incl. kindertriathlon.
Zondag 10 juli
Zondag 10 juli
Zondag 10 juli
07:00 - 14:00 uur
Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
14:35 uur
Briefing Elektromotoren Emmen Sprint Triathlon
14:50 uur
Warm-up
15:00 uur
Start Elektromotoren Emmen Sprint Triathlon - alle startseries
17:00 uur
Prijsuitreiking Elektromotoren Emmen Sprint Triathlon Heren / Dames / Estafette / paratriathlon / Klazienavener