Programma Algemeen

Onderstaand het volledige programma van de Heller & Heller Triathlon Klazienaveen.

 

Download hier een PDF van het programma.

Zaterdag 22 augustus
14:00 – 17:00 uur Afhalen van de startnummers en informatie bij het inschrijfbureau in het Esdal College, alle afstanden incl. kindertriathlon.
Zondag 23 augustus
07:00 uur Inschrijfbureau Esdal college open
07:00 uur Wisselzone Esdal college open
07:30 – tot 09:15 uur Afhalen startnummers en informatie voor de kindertriathlon in het neptunusbad.
19:30 uur Sluiting Esdalcollege

Programma Peter van Dijk Kindertriathlon

Zaterdag 22 augustus
14:00 - 17:00 uur Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
Zondag 23 augustus
07:30 - 9:15 uur Afhalen startnummers en informatie in het neptunusbad.
08:30 uur Kinderen leeftijdscategorie 1: 100 m. zwemmen - 3 km. fietsen - 1 km. lopen
08:50 uur Kinderen leeftijdscategorie 2: 75 m. zwemmen - 3 km. fietsen - 750 m. lopen
09:20 uur Kinderen leeftijdscategorie 3: 50 m. zwemmen - 1,2 km. fietsen - 500 m. lopen
09:45 uur Kinderen leeftijdscategorie 4: 25 m. zwemmen - 1,2 km. fietsen - 350 m. lopen
10:00 uur Prijsuitreiking
11:30 uur Sluiting wisselzone Esdal College

Programma FID Halve Triathlon

Zaterdag 22 augustus
14:00 - 17:00 uur Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
Zondag 23 augustus
07:00 - 9:30 uur Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
10:00 uur Briefing FID Halve Triathlon
10:15 uur Warm-up
10:35 uur Start FID Halve Triathlon - heren
10:45 uur Start FID Halve Triathlon - dames
15:45 uur Prijsuitreiking Heren / Dames / Klazienavener

Programma Sportlandgoed OD Triathlon

Zaterdag 22 augustus
14:00 - 17:00 uur Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
Zondag 23 augustus
07:00 - 11:45 uur Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
12:20 uur Briefing Sportlandgoed OD Triathlon
12:35 uur Warm-up
12:45 uur Start Sportlandgoed OD Triathlon - heren
13:05 uur Start Sportlandgoed OD Triathlon - dames / estafette
16:00 uur Prijsuitreiking OD Heren / Dames / Estafette / Klazienavener

Programma Elektrotechniek Emmen Sprint Triathlon

Zaterdag 22 augustus
14:00 - 17:00 uur Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
Zondag 23 augustus
07:00 - 13:15 uur Afhalen startnummers en informatie in het Esdal College.
13:45 uur Briefing Elektrotechniek Emmen Sprint Triathlon
14:00 uur Warm-up
14:10 uur Start Elektrotechniek Emmen Sprint Triathlon - heren
14:20 uur Start Elektrotechniek Emmen Sprint Triathlon - dames / estafette
16:15 uur Prijsuitreiking Elektrotechniek Emmen Sprint Heren / Dames / Estafette / Klazienavener

 

Programma JMS Techniek Teamcompetities Triathlon

JMS Techniek Teamcompetities Triathlon
Zaterdag 22 augustus
14:00 - 17:00 uur Afhalen startnummers en informatie in het Esdalcollege.
Zondag 23 augustus
07:00 - 15:30 uur Afhalen startnummers en informatie in het Esdalcollege.
Schuiteman 2eDivisie:
09:10 uur Captainsbriefing Schuiteman 2eDivisie Heren
10:10 uur Start Schuiteman 2eDivisie Heren
14:00 uur Prijsuitreiking Schuiteman 2eDivisie Heren
 
14:00 uur Captainsbriefing Schuiteman 2eDivisie Dames
15:00 uur Start Schuiteman 2eDivisie Dames
16:30 uur Prijsuitreiking Schuiteman 2eDivisie Dames
Badmutsen.com 3eDivisie:
14:15 uur Captainsbriefing Badmutsen.com 3eDivisie Dames
15:15 uur Start Badmutsen.com 3eDivisie Dames
17:00 uur Prijsuitreiking Badmutsen.com 3eDivisie Dames
 
14:40 uur Captainsbriefing Badmutsen.com 3eDivisie Heren
15:40 uur Start Badmutsen.com 3eDivisie Heren
17:25 uur Prijsuitreiking Badmutsen.com 3eDivisie Heren
Pioneer 4eDivisie:
15:30 uur Captainsbriefing Pioneer 4eDivisie Heren
16:00 uur Start Pioneer 4eDivisie Heren
17:30 uur Prijsuitreiking Pioneer 4eDivisie Noord

Programma Gabinova Jeugdtriathlon / Familietriathlon

Zaterdag 22 augustus
14:00 - 17:00 uur Afhalen startnummers en informatie in het Esdalcollege.
Zondag 23 augustus
07:00 - 15:30 uur Afhalen startnummers en informatie in het Esdalcollege.
16:15 uur Briefing Gabinova Jeugdtriathlon
16:20 uur Briefing Gabinova Familietriathlon
16:45 uur Start Gabinova Jeugdtriathlon
16:50 uur Start Gabinova Familietriathlon
17:50 uur Prijsuitreiking Gabinova Jeugdtriathlon